Paylaş    
TR  /  EN
HİZMET ALANLARIMIZ

HİZMET Alanlarımız

NELER Mİ YAPIYORUZ ?

TASARIM

Tasarım, insanlara ve mekanlara karşı çağdaş bir tepki olmalı, ilerici ve dönüştürücü olmalıdır. Çalışmalarımız, anlamlı, fonksiyonel ve erişilebilir güncel mimariye odaklanarak çağımızın kültürü ile ilgilenmektedir. 2D DESIGN DECORATION olarak, müşterilerimize her tür mikro ve makro ölçekli tasarımdan, kurum kimliği çalışmasına kadar çeşitli alanlarda hizmet veren bir tasarım ofisiyiz. Tasarımlarımızda, fonksiyon, estetik, sadelik temeline dayanan ve yaşam değerleri göz önünde bulunduran projeler üretmek çabasındayız.

PROJE

Büyük ölçekli kentsel tasarımdan konutlarımızın içindeki hayatımızı kolaylaştıran detaylara, küçük parfüm gondollarından kozmetik alanlarına kadar, her türlü üretim ekibinin, mühendisin ve mimarın taleplerini kolayca karşılayabilecek gelişmiş, detaylı projeler, ve uygulama çizimleri hazırlıyoruz.

İMALAT

Yılların verdiği tecrübe ile, 2D DESIGN DECORATION, aydınlatma, çelik konstrüksiyon ve her çeşit cam imalat şirketleri ve danışmanlarıyla yakın iş ilişkileri kurmuştur. Bu işbirliği, ekibin mevcut en gelişmiş akıllı teknoloji bilgisiyle sürekli güncellenmesini sağlar. Aynı şekilde, kullanımı kolay, ancak oldukça verimli olan kontrol arabirim sistemlerini de kurabilir ve kullanabilirler. Üretim ekiplerimiz sayeside, farklı fikirleri ve istekleri olan her müşteriye, talepleri doğrultusunda eksiksiz ve profesyonel bir hizmet sunabiliyoruz.

DANIŞMANLIK

2D DESIGN DEKORASYON LTD Proje Yönetimi ve Danışman ekibi, her projenin başarıyla tamamlanmasında çok önemli bir rol oynamaktadır. Konsept tasarımının taslak safhalarından inşaat aşamasından kurulum ve devam eden bakıma kadar tüm süreci denetliyorlar. Projenin her unsurunu koordine ederler; Danışman ekibinin yönlendirir ve müteahhitleri denetlerler. En önemlisi, Proje Yöneticileri, projenin zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanmasını sağlarlar. Müşterilerimiz, tamamlanan projelerin beklentiler doğrultusunda olacağından her zaman emin olabilirler.